skip to Main Content
+380679398538 [email protected]

Що найкраще: декоративний камінь чи декоративна “стара” цегла?

При виборі декоративного каменю для інтер’єру чи фасаду завжди виникає питання: Що найкраще: декоративний камінь або декоративна “стара” цегла?
Для того, щоб дати відповідь на це не просте питання, потрібно вивчити кілька ввідних даних:

1. Площа облицювання.
2. Площ і об’єм приміщення.
3. Призначення приміщення.
4. Дизайнерський проект.
5. Бюджет.
6. Швидкість і вартість доставки і монтажу.

Обговоримо коротко кожний пункт.

1. Площа облицювання. Для облицювання великих площі, наприклад, студії, приміщень в стилі Loft, кафе, барів, ресторанів, фітнес-центрів, квартир-студій, повна облицьовка фасадів або просто при сплошному обличчі з квітами, що використовуються декоративний кірпіч. Дело в томі, що декоративний кирпич з гіпси чи бетони є замінювальним декоративним та дизайнерським елементом, що створюється в обличчя саме великих і в геометричній планеті справжніх історій. Кирпічна стена з декоративного кирпича демонструє відмінний фоном для наступного дизайну інтер’єру. Любіе з предметів інтер’єру розглядає дуже респектабельно і стильно на тоні таких стенів.

2. Площа і об’єм приміщення. Як відомо многим дизайнером інтер’єрів, кожен довжина сантиметра або ширина небольшого розміщення (до 15 м.кв.), що називається “на великій золоті”. Це стосується обличчя таких приміщень, що припускають декоративну плитку небольшої толщини. Як правило, толщина декоративного кирпича знаходиться в розмірі 8-12 мм, а високий декоративний камінь має від 20 до 40 мм. Таким чином, декоративна плитка під дикий камінь істотно “споєдає” об’єм не малого розміщення (кухня, прихожа, коридор) і створює смачні тестоти. Ісключення може містити декоративний камень толщиної до 2-2,5 див. Ви можете використовувати це декоративний кирпич.
У великих площах (від 30 м.кв.) приміщення можна використовувати як декоративний кирпич, так і декоративний камінь (з гіпси або бетона). Здесь все залежить від відомих достовірностей, від полета вашої фантазії та дизайнерської мислі. При цьому необхідні вчителі, що декоративний камінь використовує дизайнерські інтер’єри як самостітний елемент інтер’єру, а не як фон для інших предметів. Тут є особи, які є особистими, і стильним декоративним каменем нецелесообразно “заслоняти” його інші предмети, він повинен бути, що називається “на виду”. Его красота і самобітність довжна підкреслити і посилити вибраний вамі стиль інтер’єру.

3. Призначення помещіння. За своєю функціональністю розміщення складається з багатьох категорій. Для живих приміщень основними комнатами користуються: прихожа, коридор, холл, кухня, столова, гостинна, спальня, лоджия та кабінет. У всіх цих приміщеннях можна використовувати як декоративний камінь, так і декоративний кирпіч. Логічний дизайн, декоративний камінь використовується для обличчя таких сторінок, які постійно “підпадають на глазу”. Тогда визуальний ефект самого інтер’єру посилиться красотою і самобутністю камні. На цьому основному приміщенні, де декоративний камінь буде виглядати незабутньо – це гостинна, холл, столова, більярдна, сауна. Декоративний камень також використовується для виведення проходов, арок, облицовок камінів і колон.
Фасади. Що є фасадами і зовнішніми поверхнями, то тут декоративний камінь і декоративний кирпич оказываются в равних умовах. Як правило, обличчясті власність нічем не заграждаються і нічто не мешають восхищаться тем або іним декоративним елементом фасади. Так, по нашому думку, на вулиці можна використовувати в рівних степах як декоративний камінь з бетону, так і декоративний кирпич для обличчя будь-яких захисників.

4. Дизайнерський проект. У сучасних мирових комп’ютерних програмах та технологіях візуалізація інтер’єрів і фасадів – звичайна спеціальна для опертного дизайнера. Поняття “дизайн інтер’єру” перетворюється в сучасне творчість і “на виході” можливо отримує досконалі неожидані ідеї та рішення! Главное, що все ідеї були в однорідному стилі. Якщо дизайнер і кліент утверджують дизайн-проект, то навіть у смішних фантазіях важко представити, де і як можна використовувати декоративний камінь або декоративний кирпич. Здесь всё непредсказуемо.

5. Бюджет. Для тих, хто цікавив ринковий декоративний камінь, відомий, що декоративний камінь у полтора-два дорогих декоративних кирпича. Точно, що знаходиться з бюджетного ремонту або будівельника, кожен хозяїн сам визначає, де можна використовувати дорогий декоративний камінь, де декоративний кирпич, що дешевше.

6. Швидкість і вартість доставки і монтажу. Якщо “піджимають” терміни будівельних робіт чи ремонту, то найкраще використовувати декоративну цеглу. Не секрет, що камінь має більший вміст і об’єм, ніж цегла. Відповідно, тривалість виготовлення кам’яни при розміщенні заказа, об’єм і велика кількість упаковок, вартість доставки, термін і вартість монтажу – все це значно збільшується, відповідно, в півтора-два рази. За своїм опіту знаю, що з моменту розміщення заказало до дат

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back To Top